[rev_slider_vc alias=“test2″]

Pár slov o mně

Média a marketing mě živí a hlavně baví více jak 12 let. Za tu dobu jsem posbíral bohaté zkušenosti ze všech možných odvětví marketingu a dopracoval jsem se až na Marketingového poradce a stratéga. Vedl jsem řadu velkých projektů přesahujících hranice České Republiky, vytvářel velké media plány a pracoval se stomilionovými ročními rozpočty. V současné době pomáhám klientům s marketingovou strategií, přípravou uvedení produktů na trh, řídím a nastavuji jejich digitální komunikaci a školím v oblasti marketingu a sociálních sítí.

Jsem aktivní také na startupovém poli, spolu s přáteli řídíme malou mediální agenturu VIA CAROLI, založili jsme startup WINNERS CLUB, vytvořili FinTech platformu KESH.CZ a spouštíme instagramovou platformu INSTAGENCY.

V současné době je mojí velkou vášní také svět kryptoměn. Pomáhal jsem nastavit a připravovat komunikaci na sociálních sítích pro Cryptelo, připravoval kampaně pro WBTCB a nyní působím na pozici ředitele marketingu a Developmentu ve společnosti Platon Finance. Stále jsem ale „na volné noze“ a nabízím své know-how komukoli kdo bude potřebovat.

[rev_slider_vc alias=“video“]

MÁM ZA SEBOU

0

dokončených

projektů

0

spokojených

klientů

0

marketingových

analýz

0

hrnků

kafe za rok

S čím vám rád pomůžu

Vše se bude točit okolo komunikační strategie, marketingu, sociálních sítí a digitálních médií. To jsou oblasti, které ovládám.

KONZULTACE

Může se jednat o jednorázové sezení nebo o dlouhodobou spolupráci. Podíváme se na vaše současné marketingové aktivity a probereme vaše cíle, zaměříme se na vaši značku a zjistíme, jak jí vnímá okolí a zákazníci.

První konzultace zdarma

MARKETINGOVÁ STRATEGIE

Zhodnotím vaše dosavadní marketingové aktivity a jejich efektivnost, navrhnu případné změny a doporučení. Společně se podíváme na marketingový plán, rozpočty, komunikační kanály a probereme další možnosti.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Zaměřím se na dosavadní komunikaci na sociálních sítích Facebook, Instagram a Linkedin. Nastavím cíle, vytvořím strategii na předem dohodnuté období a mohu se postarat i o výkonovou a obsahovou část.

ŠKOLENÍ PRO FIRMY

Společně s Vladimírem Michnou připravíme workshop s názvem BeDIGITAL na míru vaší společnosti. Workshop obsáhne všechny potřebné znalosti z digitálního prostředí, které jsou dnes nutností.

Reference

  • Rebel & Glory

Chcete se mnou spolupracovat? Napište mi, nebo zavolejte.

Ondřej Vácha

  • Antonína Dvořáka 1111, 280 02 Kolín
  • +420 720 104 112
  • ondrej@ondrejvacha.com
  • www.ondrejvacha.com
  • IČO: 01642456
  • DIČ: CZ8506080902
  • registrováno u ŽÚ v Kolíně

Copyright © 2017 Ondrej Vácha | Pomáhám značkám růst. Marketing | Strategie

onchaminHome – OLD