My Blog

BeDigital – tak trochu jiný workshop

on 14.8.2018

Nechceme školit klasickou formou ani dávat rozumy, chceme markeťákům ukázat, že propojení PR, ať už klasického či digitálního, společně s online nástroji je hudba budoucnosti. Koncept BeDigital je o tom, jak si díky kombinaci PR a ditiální komunikace získat nové obchodní kontakty a zvednout povědomí o vaší značce.

Dnes školí každý

A proto jsme se rozhodli, že to pojeme trochu jinak. Naším cílem není 4-hodinový monolog a vystavení faktury, chceme s vámi o věcech debatovat a rozebírat je. Budeme sdílet naše know-how a dlouholeté zkušenosti z oblasti PR a digitálu, ale zabrousíme i do jiných typů komunikace a marketingu. Vše se totiž prolíná. Nebudeme vás nudit teorií, spíš si ukážeme vše v praxi a na konkrétních příkladech. Máme v rukávu spoustu projektů, na kterých jsme se hodně naučili a občas se i pěkně spálili.

 

Komu bude workshop prospěšný

Ondřej: „Pevně věřím, že BeDigital bude prospěšný každému zaměstnanci marketingu z jakékoli společnosti. Přidanou hodnotu si z workshopu odnese jak seniorní zaměstnanec, tak i junior.

Čtvrtý kvartál roku je vždy ideálním časem pro rozšíření obzorů zaměstnanců a zvýšení know-how z jejich daného segmentu. Zaměstnanec marketingu, ať už je to PRsta, projektový manažer, nebo specialista na sociální sítě se skoro na denní bázi setkává z dalšími disciplínami marketingu, je tedy nutné aby o nich měl minimálně dobré povědomí. To mu poskytneme.

 

O čem workshop bude

Hlavní náplní je ukázat spojitost PR a digitálu v jakékoli podobě. Díky spojeným nádobám těchto disciplín si společnost dokáže v dnešní době vybudovat velmi dobré povědomí o značce a její zapamatovatelnost. Pravidelná komunikace a propojení se sociálními sítěmi a Influencery je trend dnešní doby, který firmám dává hlavu a patu. Chceme vám ukázat, jak správně komunikovat a vyprávět příběhy, protože právě storytelling je gró marketingu dnešní doby.

 • Nosná myšlenka firmy napříč digitálním světem
 • Distribuce je základ, podíváme se jak na ni
 • Public relation jako klasická disciplína
 • Techiky PR tak jak je neznáte
 • Online PR v dnešní době
 • Spojitost PR a sociálních sítí
 • Jaké vybrat sociální sítě pro vhodnou komunikaci
 • Jak se cítit dobře na Facebooku
 • Značka a Instagram
 • LinkedIn jako nástroj na navazování kontaktů a tvorbu nových obchodních příležitostí
 • Influencer marketing – dává to pořád smysl?
 • Jedna myšlenka a různé formáty sdělení dle komunikačního kanálu
 • Jde to i jinak, ukázka i jiných marketingových disciplín
 • Ucelenost kampaní a jejich tvorba

To je v kostce výčet toho, o čem si budeme společně povídat, ano POVÍDAT. Chceme znát i váš názor a vaše zkušenosti. Rádi se podíváme i na vaše case studies a situace, které jste museli řešit.

 

Kdo je to MY

Všude zmiňujeme množné číslo, kdo tedy workshop povede? Budeme na vás dva, což považujeme za skvělou příležitost se s vámi o věcech víc bavit a sdělovat vám víc zkušeností a znalostí z oboru. Jsme dlouholetí přátelé a obchodní partneři, jeden je zaměřený víc na PR a projekty, druhý má v ruce digitrální prostředí. Oba máme za sebou jak velké projekty pro největší hráče na trhu, tak i menší kampaně pro startupy. Navzájem se podporujeme a učíme se novým věcem, jsme sehraní a proto při školení nebude nuda.

Ondřej Vácha

Média a marketing mě živí a hlavně baví více jak 11 let. Za tu dobu jsem posbíral bohaté zkušenosti ze všech možných odvětví marketingu a dopracoval jsem se až na „práci na volné noze“. Vedl jsem řadu velkých projektů přesahujících hranice České Republiky, vytvářel velké media plány a pracoval se stomilionovými ročními rozpočty. V současné době pomáhám klientům s marketingovou strategií, přípravou uvedení produktů na trh, řídím a nastavuji jejich digitální komunikaci a školím v oblasti marketingu a sociálních sítí. V současné situaci se také zajímam i krypto svět a marketingovou komunikaci v tomto segmentu.

 

 

 

Tomáš Vozáb

Mám mnohaleté zkušenosti v oblasti marketingové komunikace, public relations, sociálních médií a media relations v České republice s přesahem na Slovensko. Úzce spolupracuji s opinion leadery a známými osobnostmi showbyznysu a veřejného života, které využívám jako ambasadory i nad rámec PR pro přímou komunikaci s danou cílovou skupinou. Získal jsem ocenění v tuzemských i zahraničních oborových soutěžích, včetně European Excellence Awards nebo České ceny za PR, za kreativní a zároveň účinné kampaně se zapojením opinion leaderů a celebrit.

 

 

 

Jak to probíhá

Máte o workshop zájem? Není nic jednoduššího, než mi zavolat a na vše se zeptat – 720 104 112, nebo nechat zprávu v sekci KONTAKT.

Před samotným workshopem pošleme všem účastníkům krátký dotazník, chceme vědět co od toho očekávají a kvůli čemu workshop absolvují. Protože pro každého zákazníka stavíme workshop na míru. Pokud vás víc zajímá PR, budeme mu věnovat větší část, nebo se naopak zaměříme na Influencery či sociální sítě, distribuci a řízení projektů. Je to na vás.

Na samotném workshopu budeme potřebovat projektor a internet. O zbytek se postaráme. Den po workshopu zašleme společně s prezentací ještě speciálního průvodce PR a digitálním světem, takový malý tahák pro každého markeťáka, kde bude spousta užitečných věcí a online nástrojů, které mu usnadní práci a ušetří spoustu nervů.

Chcete s námi dělat úžasné věci? 

KONTAKTUJTE NÁS

Ondřej VáchaBeDigital – tak trochu jiný workshop

Related Posts

Take a look at these posts