Loading
+420 720 104 112
Antonína Dvořáka 1111, Kolín
ondrej@ondrejvacha.com
 
IČO :   01642456
DIČ :  CZ8506080902
MARKETINGOVÝ STRATÉG
MEDIÁLNÍ EXPERT

ONDŘEJ VÁCHA

Více o mně
Z oblasti marketingu a médií mám více jak 17 let zkušeností. Za tuto dobu jsem si vyzkoušel různé marketingové profese, abych dokázal pochopit, co každý kousek marketingové skládačky obnáší.
 
Posledních 7 let se věnuji tvorbě a exekuci marketingových strategií pro menší i středně velké společnosti, startupy, ale i pro mezinárodní korporace. Pomáhám společnostem s výběrem vhodných médií, připravuji mediální plánování, realizuji samotný booking a nákup médií. V posledních několika letech aktivně funguji i jako tzv. Interim Manager, neboli externí Ředitel marketingu.
Marketingová strategie 95%
Mediální plánování 85%
Nákup médií 85%
Digitální marketing 90%
Interim Management 55%
Co umím

Moje dovednosti

Tvorba marketingové strategie

Kompletní strategie na míru dané společnosti, která přinese požadovaný efekt a předčí očekávání. Od tvorby a definice, ke skutečným výsledkům. Se vším, co má správná strategie obsahovat.

Mediální plánování a nákup

Příprava mediálního plánu na míru a potřebám společnosti. Práce jak s malými statisícovými rozpočty, tak i se stamilionovými ročními rozpočty. Příprava media plánů pro launche produktů a služeb na trh.

Digitální marketing

Díky mnohaleté praxi se v oblasti digitálního marketingu opravdu vyznám a dokážu dobře poradit a hlavně pomoct, kde je třeba. Na technicky náročnější úkoly a exekutivu strategie mám i vlastní digitální agenturu » FUTURE TALES

Kompletní marketingový servis
Od prvotního briefu, přes tvorbu a exekuci marketingové strategie a nákupu médií až po finální reporting.

Dobré výsledky a splněné cíle je to, na čem opravdu záleží. Díky mým zkušenostem z marketingu a vedení dalších seniorních specialistů z agentury dokážeme splnit každou marketingovou zakázku a dokázat klientům naše opravdové kvality.

Marketingová strategie
Mediální plánování
Nákup médií

Novinky

Spokojení klienti

Pojďme se potkat

nad naším budoucím projektem.

Copyright - Ondřej Vácha 2022